Posted on

Kontenery morskie – przedsiębiorcy czasami mają trudności ze znalezieniem optymalnego lokalu do założenia sklepu w pożądanej lokalizacji. W szczególności dotyczy to biznesów sezonowych lub nowych obiektów. W tym przypadku oferujemy doskonałe rozwiązanie – sklep prefabrykowany z kontenera morskiego, który pozwoli na stworzenie punkt sprzedaży detalicznej w zaledwie kilka dni. Nasza firma zajmuje się sprzedażą kontenerów morskich nowych i używanych, wynajmem i przebudową na placówki sklepowe, magazyny, domki letniskowe i wiele więcej. Dużą popularnością cieszą się gotowe rozwiązania oparte na kontenerach, w których można zaprezentować szeroką gamę produktów. Na naszą ofertę składają się kontenery morskie w zrównoważonych cenach.  

Przebudowa kontenerów morskich na sklepy – sprzedaż kontenerów dla handlu

W zależności od warunków, w jakich będziesz korzystał z mobilnego sklepu kontenerowego, oferujemy dwa rodzaje wykończeń: dla budynków ocieplonych i nieocieplonych. Metalowa rama nieizolowanych magazynów modułowych jest osłonięta profilowaną blachą. Izolowany sklep modułowy wykończony jest odpornymi na wilgoć płytami warstwowymi (szeroki wybór kolorów, łatwość montażu). Wewnątrz panele wypełnione są materiałem izolacyjnym, a ich grubość wpływa na poziom ocieplenia. Przy odpowiedniej technologii budowy sklep kontenerowo-handlowy zatrzyma ciepło nawet w niskich temperaturach.

Jeśli zdecydujesz się zrobić sklep z kontenera morskiego, chętnie zaoferujemy gotowe modele lub opracujemy dla Ciebie osobisty projekt. Potem następuje etap uzgadniania wnętrza, dekoracji zewnętrznej i układania prostego fundamentu. Po wyprodukowaniu wszystkich elementów przyszłego sklepu szybko zamontujemy całą konstrukcję. Na ostatnim etapie prowadzone są prace wykończeniowe. Kontener zapewnia również bezpieczne przechowywanie towarów sklepowych dzięki solidnej konstrukcji i niezawodności zamków.

Jak powstaje sklep z kontenerów morskich?

Klientom chcącym zakupić kontener morski do przebudowy na duży sklep proponujemy łączenie ze sobą kilku modułów. W razie potrzeby sklepy modułowe są szybko demontowane i transportowane do nowej lokalizacji. Nasz zespół specjalistów w krótkim czasie zaprojektuje i zbuduje modułową zabudowę sklepu. Dodatkowo pomieszczenie może być wyposażone w urządzenia technologiczne, wodno-kanalizacyjne, grzewcze, a nawet meble.

Przekształcenie kontenera morskiego w punkt sprzedaży ma szereg zalet. Do prac budowlanych używamy wyłącznie wysokiej jakości materiałów, które zapewniają funkcjonalność konstrukcji. Naszym klientom oferujemy indywidualne podejście do aranżacji sklepu, tak aby ostateczny projekt był oryginalny. Jeśli klient nie jest zadowolony ze standardowych projektów, opracujemy wersję indywidualną i uzupełnimy na życzenie klienta o komunikację inżynierską, klimatyzatory itp. Nasze sklepy kontenerowe są niezawodne, ekonomiczne i nowoczesne w wyglądzie.

Domek letniskowy z kontenera morskiego

Kontenery morskie
Kontenery morskie

Budowa domku letniskowego z kontenera morskiego będzie najlepszym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą zostać właścicielem przestronnego i stylowego domu w doskonałej cenie. Solidność i trwałość konstrukcji zapewnią wieloletnią eksploatację domku. Nasza firma oferuje różnorodne modele domów z każdego rodzaju kontenerów. Na obszerną powierzchnię mieszkaniową 100 mkw. potrzebujesz 3 kontenerów morskich po 40 stóp. Dzięki imponującym wymiarom kontenery są lekkie, nie jest wymagana podstawa pod zwiększone obciążenia, wystarczą zwykłe pale. Wysoka wytrzymałość ścian zapewni bezpieczeństwo i komfort mieszkania.

Aby zrobić domek na działkę z kontenera, możesz użyć tradycyjnych kontenerów morskich które nadają się do budowy mieszkania wielopokojowego o wysokości 2-3 kondygnacji. Jedną stronę kontenera można złożyć, aby ukryć matową lub przezroczystą szklaną ścianę z panoramicznym widokiem. Jako przegrody stosujemy pręty drewniane lub profil metalowy. Ściany konstrukcji izolowane są płytami warstwowymi, wełną mineralną lub rozwiązaniami drewnianymi. Na zewnątrz pomieszczenie pokryte jest profilowaną stalą ocynkowaną lub innym wybranym materiałem.

Korzyści jakie zapewniają kontenery morskie na domki letniskowe

Domy kontenerowe są optymalnie przystosowane do stałego, czasowego zamieszkania lub rozwiązywania problemów sezonowych. Czasami takie domy są wykorzystywane do zakwaterowania personelu, otwierania biur itp. Zastosowane materiały budowlane są przyjazne dla środowiska i sprzyjają prawidłowej cyrkulacji powietrza. Dzięki temu, że domek może być wyposażony w łączność inżynieryjną, ogrzewanie, alarmy przeciwpożarowe i antywłamaniowe, zapewnia bezpieczne i komfortowe mieszkanie dla ludzi.

W ostatnich latach kontenery morskie są coraz częściej wykorzystywane do budowy domków letniskowych. Różnorodne konstrukcje mieszkalne wykonane z metalowych pojemników mogą składać się z kilku kontenerów morskich. Wśród zalet takiego domku są korzyści finansowe, oszczędność czasu na tworzenie fundamentu, niewielka waga i przystępny koszt. Konstrukcja jest bardzo mobilna i w razie potrzeby można ją zdemontować. Przestronne pomieszczenie umożliwia realizację każdego nowoczesnego rozwiązania wnętrza.

Cennik domków letniskowych z kontenerów morskich

W naszej firmie możesz kupić domek z metalowych pojemników po okazyjnej cenie. W zależności od warunków eksploatacji żywotność budynku modułowego wynosi do 20 lat. Koszt projektu każdorazowo kalkulowany jest indywidualnie na podstawie powierzchni, elementów konstrukcyjnych, układu i wykończeń. Wewnętrzna konstrukcja domu może być dowolna, oferujemy zarówno składane modułowe jednostki kontenerowe, jak i stacjonarne domy kontenerowe. Prosimy o kontakt z naszymi pracownikami w celu uzyskania wszelkich istotnych informacji i pomocy w wyborze najlepszego rozwiązania.