Restauracja Kaszubski Młyn w Choczewie

Udając się na wakacje myśli się nie tylko o wypoczynku, ale też o dobrym jedzeniu, a raczej nowych smakach, z którymi będzie można zapoznać się w miejscu, do którego się udamy. Szczególnie polecane turystom jest obecnie Choczewo, gdzie oprócz zwiedzenia wielu atrakcji turystycznych, można też naprawdę dobrze zjeść.

W tym mieście zdecydowanie najbardziej znana jest restauracja Kaszubski Młyn. Zyskuje ona coraz większe uznanie na rynku i cieszy się sympatią nie tylko polskich turystów, ale też i tych zagranicznych. Restauracja jest bardzo elegancka i oryginalna, ponieważ mieści się w starym młynie, ale jest odrestaurowana i bardzo zadbana, o co na co dzień dbają jej właściciele. Jest to niezwykle klimatyczne oraz bardzo nastrojowe miejsce, w którym można zjeść obiad po plażowaniu wraz z całą rodziną, a jego dużym atutem jest bogate menu. Dużo potraw pochodzi z regionu kaszubskiego. W kuchni królują potrawy kaszubskie [więcej ➦Wikipedia], ale nie brakuje również potraw staropolskich, więc każda zainteresowana osoba z pewnością znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Potrawy te nie są wysokokaloryczne, co stanowi ich dodatkową zaletę, a oprócz tego ceny za nie, nie są zbyt wygórowane.

Najważniejsze jest to, że blisko restauracji znajduje się doskonała baza noclegowa, gdzie można przyjemnie spędzić wolny czas i poczuć się naprawdę komfortowo. Nie ma nic dziwnego w tym, że coraz większa liczba turystów chętnie decyduje się na noclegi w Choczewie [patrz ➦ meteor], skoro można tam ciekawie spędzić czas oraz dobrze zjeść. Warto zabrać ze sobą swoją drugą połówkę, ale równie dobrze można się tam udać na wakacje z całą rodziną lub znajomymi, a nudzić nikt się nie powinien.

Restauracja Kaszubski Młyn jest bardzo przyjazna turystom, ponieważ oferuje im też do dyspozycji cztery tarasy, a także plac zabaw dla najmłodszych dzieci, gdzie mogą przyjemnie spędzić czas, podczas gdy ich rodzice będą zachwycać się regionalnymi potrawami. Warto udać się do Choczewa przynajmniej na kilka dni, aby zapoznać się tam z lokalnymi specjałami. Jest to oczywiście duża szansa na poznanie nowych smaków, zwiedzenie ciekawych miejsc, ale też komfortowe spędzenie wakacji w gronie rodzinnym. Z racji tego trzeba też udać się do restauracji Kaszubski Młyn, gdzie serwują naprawdę pyszne jedzenie.

Dodaj komentarz