Augustów nie jest nudny

Będąc w Augustowie, nie możemy ominąć wspaniałych atrakcji tego miasta. Można tu aktywnie spędzić czas na różnych płaszczyznach. Oto niektóre propozycje atrakcji w tym mieście:

Pierwszą formą wypoczynku są rejsy katamaranami. Rejs jest czystą przyjemnością i katamaran płynie w najatrakcyjniejsze miejsca w okolicy, między innymi do Doliny Rospudy czy Szlakiem Papieskim. Na rejs można wybrać się również nocą, a w jego trakcie podawana jest kawa i herbata.

Kolejnym, fajnym sposobem na spędzenie czasu z rodziną są rejsy gondolami, na których zmieści się jedenaście osób. Na gondolach znajdują się duże stoły, więc można podczas rejsu zorganizować imprezę okolicznościową. Gondole zabierają turystów w bardzo urokliwe miejsca, a biesiadowanie przy stole z rodziną na wodzie pozostanie w sercu każdego na długo.

Oprócz wspaniałych rejsów warto w Augustowie skorzystać z nauki nurkowania. W okolicy jest mnóstwo pięknych jezior, które doskonale się do tego nadają. Wiele z nich to jeziora rynnowe, których głębokość przekracza nawet trzydzieści metrów. Nurkowanie jest fantastycznym sposobem spędzania wolnego czasu, ponieważ zanurza nas w głębiny i ukazuje podwodny świat. Jest on fascynujący. Jeziora augustowskie są klarowne i bardzo czyste, więc można podczas nurkowania wykonywać pamiątkowe zdjęcia.

Dla osób, które uwielbiają adrenalinę Augustów również ma ciekawą atrakcję. Są to narty wodne. Może z nich skorzystać każdy, kto nie boi się wody i chce spróbować czegoś nowego. Działa tu wyciąg dla narciarzy wodnych z profesjonalnym sprzętem i ze świetnie wyszkolonymi instruktorami. Ta forma rekreacji to niezapomniane przeżycie.

Po tak aktywnym dniu musimy gdzieś przenocować [meteor-turystyka.pl ➦ Augustów]. Miejscem godnym polecenia na nocleg jest: "Hotel Nad Nettą", który dysponuje trzydziestoma pokojami dla gości. Pokoje są wyposażone w telewizor z płaskim ekranem, bezpłatne WiFi oraz łazienkę z kabiną prysznicową, w której znajduje się suszarka do włosów, zestaw bezpłatnych kosmetyków oraz komplet ręczników. Posiłki możemy zjeść w hotelowym barze, w którym podawane są tradycyjne dania polskiej kuchni. Na specjalne życzenie możemy tutaj dostać posiłki dietetyczne. Przed obiektem znajduje się bezpłatny parking, ogród ze sprzętem do grillowania oraz plac zabaw dla dzieci.